O nás

Vyberte si typ vozidla
 
 
 
 
 

Opravy tlumičů již 20 let!

Naše společnost byla založena v roce 1987 a v počátcích fungovala jako pneuservis a opravna značek Škoda a Lada. Po přílivu zahraničních značek na náš trh se začalo s renovacemi prvních autodílů. Postupem času se spoločnoť přeorientovala na řešení problémů s podvozky vozidel, tedy i na opravu tlumičů. Naše repasované tlumiče můžete najít za koly osobních vozidel, závodních aut ale i na osobních vozech, které brázdí kolejnice Evropy. Společnost je hrdým vlastníkem certifikátu na opravu tlumičů pérování pro osobní vozidla uznávaný Úřadem pro normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví republiky.

Poslední roky nás oslovovali zákazníci se žádostmi na opravu vzduchových podvozků, které začaly být stále populárnější, zejména u značky Mercedes-Benz a Audi. Byla to pro nás výzva a proto jsme dva roky věnovali výzkumu systémů Airmatic, díky čemuž máme jedinečnou know-how na opravu tlumičů. V současnosti disponujeme vlastními skladovými zásobami tlumičů a náhradních dílů Airmatic, přičemž vykupujeme i staré tlumiče. Právě proto víme nabídnout zákazníkům nejen cenově dostupnou alternativu s dvouletou zárukou ale i flexibilní službu pro řešení jejich problémů.

(Komponenty vzduchových měchů a tlumičů)

Zvláště jsme vytvořili dílnu, která se specializuje pouze na opravu tlumičů na vzduchové podvozky. Specializovaná dílna disponuje testerem na tlumiče ale i na míru vyrobeným lisem pro výrobu vzduchových vaků (komponenty vyráběla společnost Slovnaft a.s.)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze